مدرسه پاییزه 97 کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پزشکی مشهد برگزار شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدرسه پاییزه 97 کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پزشکی مشهد برگزار شد

مدرسه پاییزه 97 کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پزشکی مشهد برگزار شد

در تاریخ ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۷ نخستین روز مدرسه پاییزه کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد که پس از برگزاری کارگاه “کلیات پروپوزال و انتخاب موضوع” توسط آقای ناصری و آموزش نحوه کار با ترلو گروه بندی شرکت کنندگان اعلام شد.

در دومین روز از مدرسه کارگاه سرچ “پابمد و اسکالر”در دو تایم متوالی با تدریس آقایان ظرفیان،صبور و منتظری برگزار و سناریو های مربوط به پروپوزال به شرکت کنندگان داده شد و افراد به انجام کارگروهی زیر نظر لیدر خود پرداختند.

سومین روز مدرسه پاییزه شرکت کنندگان پس از شرکت در کارگاه “رفرنس نویسی” با تدریس خانم ها ابوالقاسمی و رحمانی پور به کارعملی مربوط به آن پرداختند.

 

در چهارمین روز مدرسه پاییزه پس از برگزاری کلاس “انواع مطالعات” در دو تایم متوالی زیر نظر آقای دکتر خادم رضائیان، چهار گروه از شرکت کنندگان به ارائه مایندمپ خود پرداختند.

در پنجمین روز مدرسه پاییزه پس از برگزاری کارگاه “مرور متون” توسط آقای هادی پناه، شرکت کنندگان به کار عملی مربوط به آن پرداختند.

در ششمین روز مدرسه ابتدا کارگاه "بیان مسئله" توسط خانوم زینلی پور تدریس شد و سپس دو گروه از شرکت کنندگان به ارائه مایند مپ هایشان پرداختند.بعد از تدریس "اخلاق در پژوهش" توسط خانوم گلدانی و ارائه مایندمپ توسط گروه های باقی مانده ، شرکت کنندگان در سه تایم متوالی زیر نظر لیدر های خود به انجام کار های پروپزال خود پرداختند.

در هفتمین روز ابتدا کارگاه " آمار و حجم نمونه" با تدریس دکتر اخوان برگزار شد. پس از صرف ناهار ،مدرسه با کارگاه "اهداف و فرضیات" با تدریس آقایان رمضانی و ذوالفقاری ادامه یافت و سپس 3 گروه از شرکت کنندگان مایند مپ های خود را ارائه کردند.این روز از شلوغ ترین روز های مدرسه برای شرکت کنندگان بود و در سه تایم متوالی کار های عملی تقریبا  به مراحل انتهایی نگارش پروپزال خود نزدیک شدند.

از جذاب ترین روز های مدرسه روز هشتم آن بود که با کارگاه "متدولوژی" با تدریس جذاب دکتر اسکویی از مدرسان برتر و با سابقه کمیته تحقیقات  آغاز شد.سپس ایشان تمام مباحث تدریس شده تا روز هشتم را در کارگاه "جمع بندی پروپزال نویسی" برای شرکت کنندگان مرور کردند.کارگاه دیگری که در این روز برگزار شدکارگاه "چگونه ارائه دهیم" بود که توسط آقای رفیعی تدریس شد.سپس شرکت کنندگان در تایم های متوالی ای که به درخواست خودشان تا ساعت 22 ادامه داشت به تکمیل نهایی پروپزالشان پرداختند که تا ددلاین اعلام شده ،نسخه نهایی آنرا برای داوری به دبیر علمی مدرسه ارسال کنند.

شرکت کنندگان در روز نهم به ارائه پروپزال های خود در حضور داوران و استادان گرامی ،دکتر پاسدار ، دکتر فاضلی ، دکتر جراحی ، دکتر حسینی ، دکتر منتظر ابدی و دکتر محمدی پرداختند تا آخرین امتیازات را برای رقابت کسب کنند.

روز دهم : انتظار ها به سر می رسد

بعد از 9 روز سنگین و شلوغ بالاخره روز اختتامیه فرا رسید.شرکت کنندگان از ساعت 16 در محل تالار امام رضا گرد آمدند.کمیته تحقیقات برنامه های مختلفی برای سرگرمی و رفع خستگی بچه ها در نظر گرفته بود؛ مسابقات جذاب ، ویدیو های طنز و فیلم هایی از 9 روز مدرسه و صد البته موسیقی زنده.در آخر نیز پس از اهدای جوایز به گروه های برتر هر فیلد ، گروه های برتر در کل مدرسه و پژوهشگران برتر مدرسه پاییزه 97 و گرفتن عکس دسته جمعی ، از مهمانان با صرف کیک پذیرایی شد.

عکس های مفصل برگزاری مدرسه پاییزه 97 و اختتامیه آن را در ادامه میتوانید مشاهده کنید.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

 

 

اطلاعات تماس

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

آدرس : ایران - خراسان رضوی - مشهد - علوم پزشکی مشهد

تماس : 0123456789

در شبکه های اجتماعی

مکان ما در نقشه

با سلام

نسخه جدید سایت راه انداززی و به صورت آزمایشی و هر گونه مشکل در صفحات رویت شد به مدیریت سایت اطلاع دهید